Salon kąpielowy – luksusowa łazienka

Przy dużych metrażach możesz pozwolić sobie na urządzenie luksusowej łazienki, a nawet salonu kąpielowego. Mówi się kto bogatemu zabroni i tak jest, ale coraz więcej osób może pozwolić sobie na zamontowanie w łazience wanny prostokątnej czy asymetrycznej.

Wanna wolnostojąca to marzenie prawie każdej kobiety, dlaczego by go nie spełnić. Minimalistyczny styl i nowoczesność to dzisiaj podstawowa funkcja naszych łazienek. Specjaliści i fachowcy doradzają i polecają nowoczesne modne i wygodne rozwiązania. Możesz odkryć nowe doznania podczas codziennych kąpieli, dzięki luksusowym wannom np. Massi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie modele wolnostojące oraz przeznaczone do zabudowy, w zależności od Waszych potrzeb i preferencji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, gorąca kąpiel będzie trwać jeszcze dłużej. Szeroki asortyment pozwoli perfekcyjnie dobrać wannę do aranżacji Państwa łazienki.

Urządzanie luksusowej łazienki

Wanna z hydromasażem, a może nowoczesna i efektownie wyglądająca wanna wolnostojąca. Wybór jednych i drugich jest bardzo duży i dla właścicieli łazienek z dużym metrażem wcale nie tak kosztowny. Decydując się na wannę wolnostojącą możemy liczyć na wygodę i funkcjonalność, a także efektowność wykonania i najwyższą jakość. nasza łazienka zaraz po zamontowaniu wanny wolnostojącej zyska na estetyce i zachwyci każdego naszego gościa.


Wanna Massi

Wanny akrylowe wykonane są z podwójnej warstwy akrylu o łącznej grubości 6 mm, dodatkowo wzmocnione włóknem szklanym o takiej samej grubości. Wanny wolnostojące np. Massi Simple zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi standardami w światowym wzornictwie. Wanna ta idealnie oddaje piękno nieskomplikowanych kształtów, w projekcie dominują proste i geometryczne linie. Powietrze pomiędzy warstwami akrylu pełni rolę termoizolatora . W komplecie z wanną elegancki i funkcjonalny chromowany odpływ z mosiądzu z opcją ,,klik klak” oraz stelaż umożliwiający wypoziomowanie wanny.

Meble i dodatki

Salon kąpielowy to również doskonałe miejsce do relaksu i stosowania wszystkich zabiegów kosmetycznych jak w profesjonalnym salonie. Od teraz w Twoim domu możesz sobie stworzyć miejsce dla Twojego małego prywatnego domowego SPA. Konieczny będzie zakup wygodnego krzesła lub fotela wyposażonego w miękkie siedzisko. Zadbaj również o inne meble do przechowywania kosmetyków, akcesoriów i ręczników. Do wystroju Twojego salonu kąpielowego doskonale pasować będą również świece, kwiaty oraz inne dodatki, które umilą Ci korzystanie z toalety i zabiegów pielęgnacyjnych. W tak urządzonej łazience zadbasz nie tylko o zdrowie i higienę twojego ciała ale także o swój dobry nastrój. Doskonale się zrelaksujesz i odprężysz kiedy Twoją łazienkę wypełni przyjemny zapach. Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy jak urządzisz swoją wymarzoną łazienkę, Twoje możliwości mogą zależeć tylko od Twoich finansów, metrażu i potrzeb, a także wiedzy na temat urządzania wnętrz. Poczuj się jak bogini, każdego dnia w Twoim prywatnym SPA.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *