Odzież robocza – kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe na jesienną aurę

Występujące w sezonie jesiennym opady mogą w znacznym stopniu utrudnić, a nawet uniemożliwić prace wykonywane na świeżym powietrzu. Jak zapobiec przestojom w pracy podczas jesiennej słoty?

Robocza odzież ochronna – pomoc w trudnych warunkach

Każdy pracodawca powinien dbać o realizację planów prowadzonej firmy niezależnie od warunków pogodowych. Aby zapobiec przestojom spowodowanych jesienną słotą, warto rozważyć zaopatrzenie swych pracowników w odpowiednią odzież roboczą. Robocze kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe to rozwiązanie zapewniające wygodę oraz komfort podczas realizacji codziennych obowiązków.

Warto wspomnieć, iż po złożeniu odzież przeciwdeszczowa zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego z powodzeniem można zabrać ją z sobą wszędzie. Ponadto, znakomicie sprawdza się także w turystyce. Zwykle odzież przeciwdeszczowa wykonana jest z nylonu, poliestru, PCV lub foli HDPE, dzięki czemu w pełni chroni zarówno przed deszczem, jak i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Rodzaje odzieży przeciwdeszczowej

Na rynku znajdziemy różne rodzaje odzieży chroniącej przed deszczem, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wygodne kurtki robocze ocieplane z kapturem chowanym w kołnierzu ochronią nas zarówno przed wiatrem, jak i deszczem. Specjalnie dobrana tkanina pozwala skórze oddychać. Neutralny wygląd pozwala na noszenie jej na co dzień. Z powodzeniem sprawdzi się w rolnictwie czy pracach magazynowych.

W przypadku prac budowlanych czy drogowych znakomicie sprawdzają się kurtki przeciwdeszczowe ostrzegawcze. Występują w intensywnych barwach (żółta, pomarańczowa), dzięki czemu cechuje je niezwykle wysoka postrzegalność. Tkanina, z której je wykonano, jest zaś miękka i przyjemna w dotyku, co pozwala na komfort pracy.

Przeciwdeszczowe foliowe poncho przyda się nie tylko w pracy na świeżym powietrzu, ale również każdemu turyście. Złożone zajmuje bardzo mało miejsca. Jest niezwykle obszerne, więc z powodzeniem założyć je możemy na plecak czy rower.

Warto wspomnieć także o kompletach przeciwdeszczowych, w skład których wchodzi kurtka oraz spodnie. Pakowane są w wygodne saszetki. Ułatwiają wykonywanie prac na świeżym powietrzu i znakomicie sprawdzają się także podczas spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Przeciwdeszczowa odzież robocza – by jesienna aura nie utrudniała wykonywania służbowych obowiązków!

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *