10 aktywności na świeżym powietrzu, bez względu na to, gdzie mieszkasz

Potrzebujesz trochę ruchu i przygody na świeżym powietrzu? Jeśli chcesz wyjść z domu, ale masz kłopoty z opracowaniem planu, czytaj dalej. Oto 10 rzeczy które możesz robić na zewnątrz, z rodziną lub przyjaciółmi! Gdy następnym razem ktoś zapyta: „co chcesz robić?”, Będziesz miał mnóstwo pomysłów.

1. Podchody
Zbierz grupę przyjaciół i podzielcie się na drużyny, które będą chodzić po mieście czy miejscowości, szukając konkretnych rzeczy. Zacznij od wymyślenia listy: czerwony rower, całująca się para, itd.; użyj specjalnego hashtagu i każ każdej drużynie publikować zdjęcie za każdym razem, gdy przedmiot zostanie znaleziony. Kto pierwszy znajdzie wszystkie przedmioty na liście, wygrywa!

2. Zasadź ogród warzywny
Kup trochę nasion z lokalnego centrum ogrodniczego, wybierz miejsce na podwórku, i zacznij kopać ze znajomymi lub ukochanym. W odpowiednim czasie będziesz mieć wystarczające źródło pysznych produktów w dowolnym momencie. Po zebraniu pierwszych zbiorów, zaproś tych, którzy pomogli ci je posiać na zdrowy eko posiłek. Jeśli mieszkasz w mieście, możesz pokusić się o postawienie kilku doniczek na balkonie. Jeśli mieszkasz poza miastem, ponieważ na przykład zdecydowałeś się na kupno mieszkania w Biedrusku (czego ci gratulujemy!) dysponujesz większą przestrzenią i możesz zaszaleć. Przy okazji, odwiedź stronę internetową www.mieszkaniawbiedrusku.pl i poznaj ofertę dewelopera!

3. Zabaw się w turystę we własnym mieście
Spędź sobotę, aby naprawdę poznać miejsce, które nazywasz domem. Odwiedź muzeum miejskie lub ogród botaniczny i poznaj historię tej fontanny w centrum miasta. Sprawdź historyczną łódź zacumowaną przy rzece lub zatrzymaj się na targu, aby poczuć smak lokalnej kuchni; kto powiedział, że zabawa nie może być również edukacyjna?

4. Jedź konno
Znajdź lokalne ranczo lub ośrodek jeździecki, aby sprawdzić, czy istnieją możliwości jazdy konnej. Wiele szkół jeździeckich oferuje bezpłatną lub zdyskontowaną lekcję, dzięki czemu możesz wypróbować i zobaczyć, jak ci się podoba. Jeśli korzystasz z przywileju mieszkania w Biedrusku pod Poznaniem, masz stadninę koni w twojej miejscowości! Nie przegap okazji, aby zażyć trochę sportu w pięknych okolicznościach przyrody.

5. Odwiedź park rozrywki
Lubisz dreszcz emocji z kolejki górskiej? Udaj się do najbliższego parku rozrywki. Rzuć wyzwanie przyjaciołom i sprawdźcie, kto z was jest najodważniejszy!

6. Zaplanuj piknik
Zaplanuj duże, otwarte miejsce w lokalnym parku, powiedz swoim przyjaciołom, aby przynieśli jedzenie i napoje oraz wzięli ze sobą gry lub na przykład zestaw do badmintona.

7. Wolontariat
Pomóż pomalować dom opieki, ujarzmij krajobraz miasta, posprzątaj śmieci z ulic lub wyprowadź na spacer psy ze schroniska. Poza tymi wszystkimi dobrymi emocjami, które wiążą się z robieniem czegoś, co lubisz, zrobisz również coś pozytywnego dla swojej społeczności.

8. Obserwuj gwiazdy
Rozłóż koc na ziemi, zrelaksuj się i spójrz w kosmos. Potrafisz rozpoznać najbardziej znane konstelacje?

9. Kup kredę chodnikową i bądź kreatywny
Pamiętasz wszystkie godziny spędzone na rysowaniu na betonie poza domem, kiedy byłeś dzieckiem? Nadszedł czas, aby jeszcze raz wydobyć tego wspaniałego artystę! Pozwól swojej wyobraźni wznieść się i zobaczyć, co możesz wymyślić teraz, jako dorosły. A może twoje dzieci jeszcze nie znają tej formy rozrywki?

10. Wybierz się na wycieczkę
Zasznuruj buty trekkingowe i odkrywaj wspaniałe widoki. Zrób szybkie wyszukiwanie w Google, aby znaleźć najbardziej malownicze ścieżki w swojej okolicy i wybierz się na przygodę, a następnie spakuj lunch piknikowy, aby spożyć posiłek w jakimś pięknym miejscu. Szczęśliwcy, którzy kupili mieszkania w Biedrusku mają zapierającą dech w piersiach naturę na wyciągnięcie ręki – odwiedź stronę www.mieszkaniawbiedrusku i przekonaj się sam!

Na co czekasz? Zadzwoń do przyjaciela i wyjdź na zewnątrz!

Napisz Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *