Rolety, moskitiery, żaluzje

Widok z okna wieżowca

Współczesne okna, które cechuje precyzja i nowoczesne rozwiązania technologiczne, wymagają jednak dodatkowych rozwiązań w postaci rolet, moskitier i żaluzji. Wynika to z kwestii związanych z bezpieczeństwem, ochroną przed silnymi promieniami słonecznymi i możliwości dekoracyjnych. Warto wówczas wybrać produkty sygnowane marką Fintecnic.

Fintecnic – polski producent i dystrybutor okien, rolet, moskitier oraz żaluzji

Fintecnic to polska firma, oferująca nowoczesne systemy okien PCV, systemy aluminiowe i tradycyjne – drewniane wraz z dodatkowymi akcesoriami, które wpływają na design, bezpieczeństwo i ochronę przed działaniem światła słonecznego.

Fintecnic oferuje także transport i montaż stolarki okiennej wraz z dodatkowymi akcesoriami. Firma tworzy nowoczesne okna w nowo powstałym – w 2020 roku – parku maszynowym, oferując produkty atrakcyjne cenowo i wysokiej jakości.

Okna drewniane Łódź – od środka Polski do każdego zakątka kraju!

Firma Fintecnic oferuje okna aluminiowe, PCV, drewniane, a także akcesoria okienne, systemy okienno-drzwiowe i bramy garażowe, wykonane nowoczesną techniką, spełniające standardy energooszczędności i pozwalające oszczędzić na ogrzewaniu domu i mieszkania. Realizacja zamówień odbywa się w szybkim czasie, a firma zapewnia również profesjonalne zabezpieczenie towarów na czas transportu. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybierają produkty, które są piękne, solidne, funkcjonalne oraz zapewnią oszczędność na wiele lat.

Okna aluminiowe Łódź – wybierz produkty z gwarancją!

Gwarancja jest wyznacznikiem jakości dla naszych klientów, a okres na jaki jej udzielamy sprawia, że zyskują pewność co do jakości okien i akcesoriów jakie wybierają.
Firma Fintecnic od 10 lat spełnia oczekiwania klientów z całego kraju i posiada grono zadowolonych osób, co jest najlepszą wizytówką naszej pracy oraz motywacją na obecne i przyszłe wyzwania, jakie sobie stawiamy. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość i fachowość. Posiadamy profesjonalny sztab fachowców i służymy wskazówkami i radami na każdym etapie współpracy.

Rolety Łódź – przykład połączenia jakości i ceny znajdziesz w naszej firmie!

W województwie łódzkim to właśnie nasza firma jest przykładem tego jak łączyć wysoką jakość z dostępnością cenową. Nasze okna, rolety, moskitiery, żaluzje i inne rozwiązania, są przeznaczone dla każdego, a ich jakość pozwala swobodnie cieszyć się gotowymi rozwiązaniami przez wiele długich lat.

W ofercie posiadamy też drzwi, wykonane z wysokiej jakości materiałów – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne oraz dodatkowe akcesoria.

Istotną gamą produktów, jakie obecnie oferujemy, są też rolety zewnętrzne, zyskujące coraz większą popularność, w tym: rolety adapcyjne, rolety adapcyjne z żaluzją fasadową, podtynkowe i nadstawne – nadokienne.

Obecnie okna, drzwi, rolety i moskitiery są nie tylko precyzyjnie i technologicznie zaawansowanymi produktami, ale też rozwiązaniami stanowiącymi odpowiedź na współczesne wymagania wychodzące daleko poza rozumienie pojęcia „okna”. W firmie Fintecnic doskonale to rozumiemy, ponieważ od 10 lat z powodzeniem łączymy bezpieczeństwo, design i przystępność cenową okien, drzwi garażowych i akcesoriów dodatkowych, które chronią przed nadmiernym działaniem słońca i owadami. Dzięki temu dajemy naszym klientom pewność, że wybierają najlepsze rozwiązania na wiele lat!

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *