Osiedle Śliwkowe pod Szczecinem – miejsce idealne do życia

Coraz więcej mieszkańców Szczecina rozważa przeprowadzkę na obrzeża miasta. Powstają tam nowe, atrakcyjne osiedla, które zachęcają spokojem, ciszą, zielenią oraz doskonałym skomunikowaniem z centrum miasta. Należy do nich nowe osiedle Brzeziny, które jako miejsce zamieszkania najczęściej wybierają rodziny z dziećmi. Sprawdźmy, dlaczego warto w nim zamieszkać!

Osiedle Śliwkowe pod Szczecinem – bezpieczna i zielona część Szczecina

Osiedle Śliwkowe zlokalizowane jest na obrzeżach Szczecina. Mieści się na granicy Warzymic i Przecławia. Będą znajdować na nim funkcjonalne budynki wielorodzinne, które idealnie sprawdzą się do zamieszkania dla rodzin z dziećmi poszukujących swojego miejsca na ziemi. Ze względu na położenie na samych obrzeżach miasta, osiedle Śliwkowe oferuje swoim mieszkańcom dużo zieleni, spokój oraz ciszę. Jest to idealny wybór dla osób, które do tej pory mieszkały w centrum miasta i są już zmęczone hałasem, dużym ruchem samochodowym oraz brakiem kontaktu z naturą.

Na osiedlu Śliwkowym znajdziemy wszystko to, co niezbędne do spokojnego życia. Zaletą tego osiedla mieszkaniowego jest także doskonałe połączenie z centrum miasta. Wybierając osiedle Śliwkowe jako swoje nowe miejsce zamieszkania, możemy bardzo szybko dojechać własnym autem do centrum miasta lub skorzystać z publicznej komunikacji miejskiej.

Osiedle Śliwkowe – idealny wybór dla osób marzących o własnym domu

Na nowoczesnym osiedlu Śliwkowym powstają budynki wielorodzinne o niskiej zabudowie, gwarantującej kameralny charakter osiedla. Inwestorem jest uznana w branży firma deweloperska Gryf Development. Jest to doskonała alternatywa dla osób nieposiadających odpowiednich funduszy na budowę własnego domu lub chcących wyprowadzić się z centrum miasta. Do każdego parterowego mieszkania dostępny jest własny ogródek oraz istnieje możliwość dokupienia garażu na samochód. Duża powierzchnia użytkowa mieszkań sprawia, że doskonale nadają się dla rodzin z dziećmi myślących o swoim życiu przyszłościowo.

W bliskiej okolicy znajdziemy wszystko, co jest niezbędne do wygodnego oraz komfortowego mieszkania – do obecnych na osiedlu Śliwkowym udogodnień należą sklepy, w których możemy zrobić codzienne zakupy, szkoła oraz przedszkole, a także dobry dojazd na Uniwersytet Szczeciński. Osiedle Śliwkowe to także znakomity wybór dla osób aktywnych, które lubią spędzać czas także poza domem – na terenie Warzymic przebiegają ścieżki rowerowe, z których mogą skorzystać wszyscy miłośnicy jazdy na rowerze po pięknych, zielonych okolicach Szczecina.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *